Gaerne G.Midland

POVRCHOVÁ VADA - boty mají malou oděrku na špičce pravé boty. (viz. fotogalerie) Pánské cestovní boty - II. JAKOST Nové motocyklové boty pro turistiku a Off-Road. Obuv je...
7 250 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka BONMOTO.cz

Skladem • Více variantZdarma96 % • 3 188 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantZdarma92 % • 511 768 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma100 % • 1 213 recenzíDalší informace

Typ
silniční / turistické

• , zakoupeno v AutoMotoFans

• Goretex
    • Pohodlná chůze

Přiliž brzy na objektivní hodnocení. Prozatím panuje spokojenost.

• , zakoupeno v westmxshop

• super bačkurky
    • zatím nic

goretex membrána,kovove přezky.supercena

• , zakoupeno v HZmoto

• - pohodlné
    • - vhodné i na turistiku, tedy pěší chůzi
    • Zatím o žádných nevím.

Ihned po obutí a jejich vyzkoušení jsem byl překvapen, že velmi dobře padnou na nohu a jsou pohodlné.

Absolvoval jsem v nich zatím nějakých cca 2.000 km v sedle + 10 km pěškobusem a můžu potvrdit, že prvotní pocit o padnutí a pohodlnosti byl správný. Sedí jako ulité - svědčí o tom i to, že jsem v nich, hned první den, byl cca 13 hodin, bez jediného otlaku, nebo něčeho podobného. Dotažení přezkami je dobře zpracované a jemně nastavitelné. Nejsou to kloubové boty, tedy jsou měkké a poddajné - člověk si v nich nepřipadá jako robot, ale poskytují, aspoň dle mého názoru, ochranu i pro nějaký lehčí offroad.

Podrážka umožňuje zdolávat různé terény při pěší chůzi, což mi záviděli i ortodoxní turisté, kteří měli na nohou nějaké "pohory" a nechápali, že je v motohadrech a motoobutí dokážu trumfnout. ALE hlavně se s podrážkou dá "zabrat" při zvedání motorky třeba i v blátě, což člověk ocení v okamžiku, kdy to potřebuje. :-) Oproti předchozím botám je podrážka vyšší, tak byl trošku „problém“ si zvyknout na větší vykroucení nohy při řazení, ale po pár km boty povolily tam, kde měly a řazení už bylo v pohodě.

Odolnost membrány jsem zatím v dešti nestihl otestovat, ale v botách jsem se brodil potůčkem (cca 10 min) a bylo sucho, tak doufám, že by se tato zkušenost potvrdila i v dešti.

Rozhodoval jsem se mezi Gaerne G.Midland a Sidi Adventure a vyhráli Gaerne. Nebylo to kvůli ceně, i když i tento rozdíl je nezanedbatelný, ale po jejich obutí mi bylo hned jasno - chtěl jsem něco, co poskytuje ochranu, ale zároveň se v tom dá i pohodlně chodit. Sidi ochranu poskytují patrně větší, ale chůze v nich je, díky kloubovému mechanismu, trošku horší. G.Midlandy mi v pohodlnosti připadají, oproti Sidi, jako "papučky" k televizi. :-) K tomuto srovnání ještě poznámka pro šťouraly - Sidi jsem dřív vlastnil, tak vím o čem mluvím. ;-)

Kvalita zpracování vypadá také dobře, čehož by snad značka Gaerne měla být zárukou, tak tedy budu doufat, že boty vydrží a poslouží.

Typ
silniční / turistické

Pánské cestovní boty - II. JAKOST

Nové motocyklové boty pro turistiku a Off-Road. Obuv je nepromokavá a prodyšná díky funkční membráně GORE-TEX.

Lehká konstrukce z Full Grainové kůže se semišovou výztuhou na vnitřní straně zajišťuje pohodlné nošení a dlouhodobou životnost.

Hliníkové zaměnitelné přezky a pás na suchý zip v horní části umožňuje dokonale přizpůsobit botu tvaru lýtka. Protiskluzová podrážka.

Nepromokavá kůže s vrstvou semiše na povrchu.

Jejich dokonalou nepromokavost, ale zároveň i prodyšnost, zajistí gore-tex membrána.

Zapínání pomocí dvou hliníkových, nastavitelných přezek

Pro dokonalé obepnutí lýtka je v horní části zapínání pomocí suchého zipu.

Vyjímatelná výstelka.

• voděodolné
  • semišová ochlazující vložka

Vyrobeno v Itálii ve vynikající kvalitě.

• , zakoupeno v AutoMotoFans

• Goretex
    • Pohodlná chůze

Přiliž brzy na objektivní hodnocení. Prozatím panuje spokojenost.

• , zakoupeno v westmxshop

• super bačkurky