Sidi B2

• Kvalita, rozumná cena, dobrá značka
    • -

Měl jsem předešlý model bot a byly výborné

• , zakoupeno v MotoStar.cz

• Líbí se mi. Měl jsem cca 10 let předchozí model, se kterým jsem byl velmi spokojen a tento se mu velmi podobá.
    • Výdrž současného modelu nemohu posoudit, mám jej teprve několik dní.

Viz odstavec pro.

• , zakoupeno v MXTECH-ESHOP

• Kvalita

Tyto boty MI byly doporučeny přáteli, do teď jsem jezdila v jiné značce. přečetla jsem recenze a chvála odpovídá realitě!
    Jsem velice spokojená.
    Boty jsou nejem krásné, ale pohodlné a kvalitní!

Typ
silniční / turistické

Sportovní motocyklová obuv Sidi B2 - je vhodná pro širokou motorkářskou veřejnost. Systém odvětrávání zajišťuje spodní vnější nosník, jenž je vybaven nasáváním a může být otevřen či zavřen dle potřeby jednoduchým tlačítkem.

Maximální pohodlí poskytuje prodyšná vložka jež je ošetřena teflonem a vybavena větracími otvory. Tento způsob ochranného složení zabraňuje vstřebávání vody a potu. Boty se rychle vysušují a neplesniví.

Specifikace:

• Syntetická kůže Lorica
  • Prodyšná vložka s větracími otvory ošetřena teflonem
  • Vyměnitelné PU chrániče holeně a špice
  • Anatomicky tvarovaná pata zaručuje větší pohodlí
  • Chránič paty
  • PU chránič lýtka a kotníku
  • Odnimatelná plastická vložka podporující nožní klenbu
  • Dvojité zapínání na klasický zip a suchý zip Velcro
  • Protiskluzná pryžová podrážka

• , zakoupeno v MotoMoto

• Kvalita, rozumná cena, dobrá značka
    • -

Měl jsem předešlý model bot a byly výborné

• , zakoupeno v MotoStar.cz

• Výdrž současného modelu nemohu posoudit, mám jej teprve několik dní.

Viz odstavec pro.

• , zakoupeno v MXTECH-ESHOP

• Kvalita

Jsem velice spokojená.
    Boty jsou nejem krásné, ale pohodlné a kvalitní!